Çekmeköy Oto Ekspertiz

Çekmeköy Oto Ekspertiz

Ülkemizde ikinci el araç piyasasının hareketlenmesi neticesinde, ikinci el araç almayı düşünen kişilerin oto ekspertiz ihtiyacı giderek artmaktadır. Özellikle İstanbul il sınırları içerisinde araç satım işlemlerinde ekspertiz kullanımı büyük oranda artmıştır. Ancak ikinci el araç satın almak isteyen kişiler tarafsız ve profesyonel olarak hizmet veren bir oto ekspertiz firması bulmakta zorlanmakta. İşte bu noktada devreye giren oto ekspertiz şirketimiz, müşterilerimizin bu beklentilerine cevap verebilecek tüm makine ve teçhizata, gerekli olan sertifikalı uzman çalışanlara sahiptir.

 

 

Çekmeköy Oto Ekspertiz Firmamız Hakkında

Çekmeköy Oto Ekspertiz firmamız, son teknoloji ürün ekspertiz makinesi ve teçhizatları ile ikinci el otomobillerin arıza durumlarını tespit edip muayene ederek ayrıntılı bir şekilde oto ekspertiz raporu hazırlayan Çekmeköy ilçesinde bulunan oto ekspertiz sektörünün en güvenilir ve en dürüst, tarafsız oto ekspertiz kuruluşlarından biridir. Şirketimizin tarafsızlık ve dürüstlük ilkeleri gereğince işletmemizin hiç bir şekilde bir galeri ya da başka bir kuruluş ile bağı bulunmamaktadır. Bu nedenle bizleri tercih edecek olan müşterilerimiz güvenilirlik bakımında gönül rahatlığı ile firmamıza araçlarını ekspertiz hizmeti için getirebilirler.

Çekmeköy Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Şirketimizin öncelikli olarak verdiği hizmetlerin başında oto ekspertiz hizmeti gelmektedir. Ancak işletmemiz hiçbir şekilde araç ekspertiz hizmetleri dışında kalan araç bakım ve tamiratı, ara yağ bakımı gibi hizmetler sunmamaktadır. Sertifika sahibi uzman personelimiz yıllardır sektör içerisinde hizmet vermenin getirdiği tüm deneyimi ve bilgiyi ekspertiz hizmetlerimize yansıtmaktadır. Eğer siz de firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirdiği en tarafsız ve en güvenilir sonuçları veren oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak isterseniz, ilk olarak atmanız gereken adım şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan iletişim birimi personelimize iletişim numaralarından ulaşmak olmalıdır.