Sarıgazi Oto Ekspertiz

Sarıgazi Oto Ekspertiz

Herhangi bir araç satın alırken, kullanırken ya da aileniz ile seyahat ederken tamamen güvende olduğunuza emin misiniz? Türkiye’de otomobil sektörü birçok yanlış ve aldatmalarla doludur. Özellikle insanlar araçlarında olamayan özellikleri var gibi göstermek çabası içinde olurken bazen de oldukça risk oluşturacak önemli kaza ve eksikleri de saklama uğraşı içindedirler. En üstün cihaz ve ekipmanlar kullanarak verdiğimiz oto ekspertiz işlemleri ile aracınızın geçmişine güvenli bir bakış sağlıyoruz. Sizin ve ailenizin güvenliğine üst düzeyde önem verirken olası riskleri gidermek için de üstün bir uğraş gösteriyoruz.

Özellikle ikinci el otomobil pazarları birçok sahte belge ve şaşırtmacalarla doludur. Her ne kadar bir araç dıştan oldukça temiz ve bakımlı görünse de aslında o dış temizliği aracın donanımı ile paralel değildir. Gücü ve kalitesi düşük bir araç ne kadar düzenli olursa olsun asıl amacına hizmet etmeyecektir. Alanında uzman ekibimiz hem araçların kendi özelliklerine hem de araç parçalarının araca hizmet etme potansiyelinin bilgi ve deneyimine tamamen sahiptir. Uzman personelimiz ve her daim açık kapımızla sarıgazi oto ekspertiz sizin hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Oto Ekspertiz Süreci

Size en iyi hizmet verebilmek adına en yakın şubemizle iletişim kurarak randevu işlemlerini yapabilirsiniz. Oto ekspertiz kontrolleri sırasında araç birçok cihaza bağlanır ve kontroller bilgisayar ortamında kontrol edilir. Daha sonra araca ait detaylı bir rapor elinize verilir. Ekspertiz işlemi sırasında ilk önce aracın motoru test edilir. Burada motorun güç düzeyi, yıpranma payı ve aşınma durumu test edilir. DYNO işlemleri, aktarma organlarında oluşan sürtünme etkileri, tork ölçümleri, şanzıman aralık ölçümleri, tekerlek ömrü ve muhtemel gücü tek tek tespit edilir. Sonuçta ise sizin aracınızın temel grafiği ortaya konur.